Złap i ukręć łeb

Ekranizacja wywiadów przeprowadzonych przez zdobywcę Pulitzera, Ronana Farrowa, podczas pracy nad jego podcastem i książką pod tym samym tytułem.

Złap i ukręć łeb - opis

Serial dokumentalny HBO jest ekranizacją kameralnych wywiadów z sygnalistami, dziennikarzami, prywatnymi detektywami i informatorami przeprowadzonymi przez zdobywcę nagrody Pulitzera, Ronana Farrowa, podczas pracy nad jego podcastem i bestsellerową książką, w Polsce wydaną pod tytułem „Złap i ukręć łeb. Szpiedzy, kłamstwa i zmowa milczenia wokół gwałcicieli”. Produkcja przedstawia nowy punkt widzenia i informacje na temat szeroko zakrojonego śledztwa, którego celem było nie tylko ujawnienie sposobu działania jednego wpływowego przestępcy seksualnego, ale także całego układu i sieci powiązań, który przez lata zapewniał mu bezkarność. Najnowsze ustalenia zaskoczą nawet tych widzów, którzy na bieżąco śledzili sprawę.

Złap i ukręć łeb - gdzie oglądać?

Dokument dostępny jest online w serwisie VOD player.

 

Złap i ukręć łeb, sezon 1, odcinek 6 Złap i ukręć łeb, sezon 1, odcinek 5 Złap i ukręć łeb, sezon 1, odcinek 4 Złap i ukręć łeb, sezon 1, odcinek 3 Złap i ukręć łeb, sezon 1, odcinek 2 Złap i ukręć łeb, sezon 1, odcinek 1