Randka z gwiazdą

Dwudziestokilkuletnia Jessie mieszka w Londynie. Jak większość milenialsów ma dwie nieciekawe prace i nie do końca idealne życie. Pewnego dnia, kiedy dziewczyna budzi się rano, uświadamia sobie, że przypadkowo poszła do łóżka z wielką gwiazdą kina.

Randka z gwiazdą - opis serialu

Bohaterką serialu jest dwudziestokilkuletnia Jessie (Rose Matafeo), która mieszka w Londynie. Jak większość milenialsów Rose ma dwie nieciekawe prace i nie do końca idealne życie. Pewnego dnia, kiedy dziewczyna budzi się rano, uświadamia sobie, że przypadkowo poszła do łóżka z wielką gwiazdą kina.

Randka z gwiazdą - gdzie oglądać

Serial dostępny jest w serwisie VOD player.pl.

Randka z gwiazdą, sezon 3, odcinek 6 Randka z gwiazdą, sezon 3, odcinek 5 Randka z gwiazdą, sezon 3, odcinek 4 Randka z gwiazdą, sezon 3, odcinek 3 Randka z gwiazdą, sezon 3, odcinek 2 Randka z gwiazdą, sezon 3, odcinek 1 Randka z gwiazdą, sezon 2, odcinek 6 Randka z gwiazdą, sezon 2, odcinek 5 Randka z gwiazdą, sezon 2, odcinek 4 Randka z gwiazdą, sezon 2, odcinek 3 Randka z gwiazdą, sezon 2, odcinek 2 Randka z gwiazdą, sezon 2, odcinek 1 Randka z gwiazdą, sezon 1, odcinek 6 Randka z gwiazdą, sezon 1, odcinek 5 Randka z gwiazdą, sezon 1, odcinek 4 Randka z gwiazdą, sezon 1, odcinek 3 Randka z gwiazdą, sezon 1, odcinek 2 Randka z gwiazdą, sezon 1, odcinek 1