Irma Vep

Amerykańska gwiazda filmowa przyjeżdża do Francji, żeby wcielić się w rolę Irmy Vep we współczesnej adaptacji klasyka francuskiego kina niemego Les Vampires. Aktorka zaczyna za bardzo utożsamiać się ze swoja bohaterką.

Irma Vep - opis

Mira (Alicia Vikander) jest amerykańską gwiazdą filmową pozbawioną już wszelkich złudzeń, co do jej branży. Po niedawnym rozstaniu aktorka przyjeżdża do Francji, żeby wcielić się w rolę Irmy Vep we współczesnej adaptacji klasyka francuskiego kina niemego Les Vampires. Produkcja jest utrzymana w konwencji mrocznego thrillera, co sprawia, że Mira zaczyna za bardzo utożsamiać się ze swoja bohaterką, a granice między nią samą i jej rolą niebezpiecznie się zacierają. Miniserial analizuje szarą strefę, która oddziela rzeczywistość od fikcji, świat wyimaginowany od autentycznego oraz sztukę od prawdziwego życia.

Irma Vep - gdzie oglądać?

Serial obejrzysz na platformie VOD player.pl

Irma Vep, sezon 1, odcinek 8 Irma Vep, sezon 1, odcinek 7 Irma Vep, sezon 1, odcinek 6 Irma Vep, sezon 1, odcinek 5 Irma Vep, sezon 1, odcinek 4 Irma Vep, sezon 1, odcinek 3 Irma Vep, sezon 1, odcinek 2 Irma Vep, sezon 1, odcinek 1