Bum-Bum Bruno

Szeryf i samozwańczy kobieciarz Bruno oraz jego stażysta muszą odłożyć na bok różnice zdań, aby rozwiązać sprawę morderstwa lokalnej drag queen.

Bum-Bum Bruno - opis

Jako szef lokalnej policji samozwańczy kobieciarz Bruno Klöpel korzysta z wielu szemranych aspektów, które ma do zaoferowania jego małe niemieckie miasteczko, takich jak prostytutki, striptizerki i nielegalne substancje... nawet, gdy diagnoza raka grozi wywróceniem do góry nogami jego rozpustnego stylu życia. Zdesperowany, by podzielić się wiedzą i doświadczeniem, zanim będzie za późno, Bruno rozkoszuje się szansą bycia mentorem dla podatnego na wpływy nowego partnera, Marka – niezależnie od tego, czy niewyoutowanemu początkującemu gliniarzowi się to podoba, czy nie. Kiedy lokalna drag queen zostaje znaleziona martwa, para musi odłożyć na bok swoje problemy, aby rozwiązać sprawę decydującą o ich karierze i zachować pracę. Nieustraszony i szczery serial "Bum Bum Bruno" ukazuje siłę samoakceptacji i sposób, w jaki miłość może zmienić światopogląd.

Bum-Bum Bruno - gdzie oglądać?

Serial dostępny jest na platformie VOD player.pl

Bum-Bum Bruno, sezon 1, odcinek 6 Bum-Bum Bruno, sezon 1, odcinek 5 Bum-Bum Bruno, sezon 1, odcinek 4 Bum-Bum Bruno, sezon 1, odcinek 3 Bum-Bum Bruno, sezon 1, odcinek 2 Bum-Bum Bruno, sezon 1, odcinek 1