Wojownik

Serial oparty na pomyśle samego Bruce’a Lee. Młody mistrz sztuk walki przybywa z Chin do San Francisco, gdzie wplątuje się w wojnę pomiędzy azjatyckimi gangami.

Wojownik – opis

W San Francisco znajduje się już około 25 tysięcy chińskich imigrantów, a z każdym kolejnym dniem docierają kolejni. Niestety, nie są oni mile widziani w amerykańskim mieście. Przybysze spotykają się z odrzuceniem, nietolerancją i agresją. Wśród nowoprzybyłych znajduje się Ah Sahm – azjatycki mistrz sztuk walki poszukujący kobiety, która niegdyś opuściła Chiny. Zadanie nie należy jednak do najłatwiejszych. Bohater natyka się zarówno na brutalnych stróżów prawa, jak i gangi z Chinatown. Chcąc nie chcąc, wplątuje się w walkę z niesprawiedliwością i występkiem. Dzięki swoim imponującym umiejętnościom, jest zabójczą bronią, z którą każdy musi się liczyć. Wojownik staje się jedyną nadzieją bezbronnych i uciśnionych.

Wojownik – obsada i twórcy

„Wojownik” to widowiskowy serial akcji nawiązujący do klasyków kina kopanego. Produkcja powstała na podstawie scenariusza Bruce’a Lee. W głównego bohatera wciela się Andrew Koji („The Innocents”). Partnerują mu między innymi: Olivia Cheng („Marco Polo”), Perry Yung („John Wick 2”) i Christian McKay („Wyścig”).

Wojownik – gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.

Wojownik, sezon 2, odcinek 10 Wojownik, sezon 2, odcinek 9 Wojownik, sezon 2, odcinek 8 Wojownik, sezon 2, odcinek 7 Wojownik, sezon 2, odcinek 6 Wojownik, sezon 2, odcinek 5 Wojownik, sezon 2, odcinek 4 Wojownik, sezon 2, odcinek 3 Wojownik, sezon 2, odcinek 2 Wojownik, sezon 2, odcinek 1 Wojownik, sezon 1, odcinek 10 Wojownik, sezon 1, odcinek 9 Wojownik, sezon 1, odcinek 8 Wojownik, sezon 1, odcinek 7 Wojownik, sezon 1, odcinek 6 Wojownik, sezon 1, odcinek 5 Wojownik, sezon 1, odcinek 4 Wojownik, sezon 1, odcinek 3 Wojownik, sezon 1, odcinek 2 Wojownik, sezon 1, odcinek 1