Miasto na wzgórzu

Historia, która zmieniła oblicze Bostonu. Serial o niecodziennym sojuszu między altruistycznym prokuratorem a skorumpowanym agentem FBI.

Miasto na wzgórzu – opis

Boston, początek lat dziewięćdziesiątych XX wieku, gdzie w mieście szerzy się przestępczość i bezprawie, a korupcja i rasizm są na porządku dziennym. Nadchodzą zmiany, a ich inicjatorem jest prokurator Decourcy Ward (Aldis Hodge). Mężczyzna zawiera niespodziewany sojusz z szanowanym, ale i skorumpowanym agentem FBI Jackiem Rohrem (Kevin Bacon). Wspólnie pracują nad sprawą rodziny z Charlestown, która okrada samochody pancerne.

Miasto na wzgórzu – obsada i twórcy

Gwiazdami produkcji są Aldis Hodge oraz laureat Złotego Globu Kevin Bacon (Apollo 13). Jednym z producentów wykonawczych serialu jest wyróżniony dwoma Oscarami Ben Affleck.

Miasto na wzgórzu  - gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player.

Miasto na wzgórzu, sezon 3, odcinek 8 Miasto na wzgórzu, sezon 3, odcinek 7 Miasto na wzgórzu, sezon 3, odcinek 6 Miasto na wzgórzu, sezon 3, odcinek 5 Miasto na wzgórzu, sezon 3, odcinek 4 Miasto na wzgórzu, sezon 3, odcinek 3 Miasto na wzgórzu, sezon 3, odcinek 2 Miasto na wzgórzu, sezon 3, odcinek 1 Miasto na wzgórzu, sezon 2, odcinek 8Miasto na wzgórzu II, odc. 8 Miasto na wzgórzu, sezon 2, odcinek 7Miasto na wzgórzu II, odc. 7 Miasto na wzgórzu, sezon 2, odcinek 6Miasto na wzgórzu II, odc. 6 Miasto na wzgórzu, sezon 2, odcinek 5Miasto na wzgórzu II, odc. 5 Miasto na wzgórzu, sezon 2, odcinek 4Miasto na wzgórzu II, odc. 4 Miasto na wzgórzu, sezon 2, odcinek 3Miasto na wzgórzu II, odc. 3 Miasto na wzgórzu, sezon 2, odcinek 2Miasto na wzgórzu II, odc. 2 Miasto na wzgórzu, sezon 2, odcinek 1Miasto na wzgórzu II, odc. 1 Miasto na wzgórzu, sezon 1, odcinek 10 Miasto na wzgórzu, sezon 1, odcinek 9 Miasto na wzgórzu, sezon 1, odcinek 8 Miasto na wzgórzu, sezon 1, odcinek 7 Miasto na wzgórzu, sezon 1, odcinek 6 Miasto na wzgórzu, sezon 1, odcinek 5 Miasto na wzgórzu, sezon 1, odcinek 4 Miasto na wzgórzu, sezon 1, odcinek 3 Miasto na wzgórzu, sezon 1, odcinek 2 Miasto na wzgórzu, sezon 1, odcinek 1