Rick i Morty, odcinki specjalne

Odcinki specjalne wielokrotnie nagradzanego animowanego serialu komediowego Adult Swim, śledzący losy genialnego, lecz socjopatycznego naukowca.

Rick i Morty, odcinki specjalne - opis

Po 20 latach milczenia Rick Sanchez nagle zjawia się pod drzwiami córki Beth, aby zamieszkać z nią i jej rodziną. Chociaż kobieta wita ojca z otwartymi rękoma, jej mąż, Jerry, nie jest już tak szczęśliwy z powodu pojawienia się teścia. Jerry ma sporo wątpliwości dotyczących Ricka, socjopatycznego naukowca, który używa ich garażu jako swojego osobistego laboratorium. Mężczyzna pracuje tam nad wieloma gadżetami, z którym niektóre spokojnie można uznać za niebezpieczne. Ale to nie wszystko, co martwi Jerry’ego. Rick wciąga swoje wnuki, Morty'ego i Summer, w eskapady po całym wszechświecie.

Rick i Morty, odcinki specjalne - gdzie oglądać?

Odcinki dostępne są online w serwisie VOD player.

Rick i Morty, odcinki specjalne, sezon 1Rick i Morty: Przy kominku Rick i Morty, odcinki specjalne, sezon 1Rick i Morty: Spanko u Summer Rick i Morty, odcinki specjalne, sezon 1Rick i Morty: Samuraj i Szogun 2 (odc. specjalny) (podpisy) Rick i Morty, odcinki specjalne, sezon 1Rick i Morty: Wielka Bitwa o Akihabarę Rick i Morty, odcinki specjalne, sezon 1Rick i Morty: Summer spotyka Boga (Rick spotyka Diabła) Rick i Morty, odcinki specjalne, sezon 1Rick i Morty: Generator wiecznego koszmaru (odc. specjalny) (podpisy) Rick i Morty, odcinki specjalne, sezon 1Rick i Morty: Generator wiecznego koszmaru Rick i Morty, odcinki specjalne, sezon 1Rick i Morty kontra Genocider Rick i Morty, odcinki specjalne, sezon 1Rick i Morty kontra Genocider (odc. specjalny) (podpisy) Rick i Morty, odcinki specjalne, sezon 1Rick i Morty: Samuraj i Szogun (odc. specjalny) (podpisy) Rick i Morty, odcinki specjalne, sezon 1Rick i Morty: Samuraj i Szogun