Morderstwo w Madison

Dokument o trudnej podróży i poszukiwaniach zdeterminowanego mężczyzny, by dotrzeć do szczegółów dotyczących morderstwa jego matki.

Morderstwo w Madison - opis

3 marca 2010 roku samotna matka, Barbara Hamburg, została brutalnie zamordowana w pobliżu swojego domu w Madison w Connecticut, w okolicy zamieszkiwanej przez wyższą klasę średnią. Śledczy spekulowali, że morderstwo było zbrodnią z miłości, ale z braku wystarczających dowodów sprawa została zawieszona. W ciągu 8 lat jej syn, Madison Hamburg (reżyser dokumentu), przeprowadził wywiady z członkami rodziny oraz innymi osobami, pragnąc dowiedzieć się czegoś więcej o swojej matce i zdobyć nowe informacje dotyczące jej śmierci. Udało mu się odkryć sieć ukrytych rodzinnych tajemnic i powiązań z szemranymi postaciami. Na wierzch zaczęły też wychodzić dawno skrywane urazy w jego pozornie pogodnym miasteczku.

Morderstwo w Madison - gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.

Morderstwo w Madison, sezon 1, odcinek 4 Morderstwo w Madison, sezon 1, odcinek 3 Morderstwo w Madison, sezon 1, odcinek 2 Morderstwo w Madison, sezon 1, odcinek 1