Chwile szczęścia

Czas na serię, która dosłownie niesie ludziom radość.

Chwile szczęścia - streszczenie

Tomasz Szabelka, sławny fryzjer, obsypany nagrodami, zawsze był śmiały w pomysłach, ale swoją ostatnią inicjatywą zaskoczył wszystkich . Wziął swój fryzjerski fotel na plecy i wyruszył w Polskę. Towarzyszy mu przyjaciel Robert Zając, tatuator i muzyk o magnetycznej osobowości. Dołączyła do nich Joanna Budkiewicz. Niedawno skończyła studia, rehabilitację. Zamierza poznać wszystkie techniki masażu, żeby zaspokajać różne potrzeby swoich klientów. Na co dzień wszyscy są bardzo zapracowani, ale swój wolny czas postanowili oddać ludziom. Zaplanowali podróż w nieznane, w najdalsze zakątki Polski. Tomek tak określa przesłanie ich misji: "Wieziemy do ludzi swój warsztat. Robert tatuuje, Asia masuje, ja stylizuję. Każdy z nas służy ludziom, na swój sposób". Kiedy przybywają do spokojnej i sennej wsi kolorowym samochodem i mówią, że rozdają chwile szczęścia, cała wieś nagle intensywnie się budzi i zaczynają się dziać rzeczy nieprzewidywalne. Mieszkańcy wsi robią rzeczy, które widzieli tylko w telewizji. I takie, których sami po sobie by się nie spodziewali. Oddają się w ręce tatuatora, masażystki albo stylisty. I czują się szczęśliwi.

W serialu spotykają się dwa różne światy i odmienne podejścia do życia. Wynikają z tego zaskakujące sytuacje. Nasi bohaterowie przemierzają całą Polskę i oferują ludziom odrobinę radości, przyjemności i szczęścia. Każdy ma prawo do zatrzymania się w życiu, zajęcia się samym sobą, żeby z lepszym nastawieniem spojrzeć na siebie, na bliskich, na życie i w przyszłość.Wędrowcy będą rozdawać chwile szczęścia w każdym odcinku w innym regionie Polski. Dotrą do miejsc, gdzie nikt się ich nie spodziewa i na moment odmienią życie ludzi. A ludzie opowiedzą im swoje historie. Tragiczne, sensacyjne, albo śmieszne.

Chwile szczęścia - gdzie oglądać?

Odcinki obejrzysz online na platformie vod - player.pl.

Chwile szczęścia, sezon 1, odcinek 8 Chwile szczęścia, sezon 1, odcinek 7 Chwile szczęścia, sezon 1, odcinek 6 Chwile szczęścia, sezon 1, odcinek 5 Chwile szczęścia, sezon 1, odcinek 4 Chwile szczęścia, sezon 1, odcinek 3 Chwile szczęścia, sezon 1, odcinek 2 Chwile szczęścia, sezon 1, odcinek 1