Para nie do pary

Dowiedz się więcej o serialu na stronie http://paraniedopary.player.pl/

Zrób obrót o 360˚ i wkręć się w rozrywkę z zupełnie nowej perspektywy!

„Para nie do pary” to pierwszy na świecie serial online, dedykowany i nagrany przy użyciu techniki wideo 360.

Serial opowiada o perypetiach pary po trzydziestce, która podejmuje decyzję o wspólnym życiu. On i Ona poznali się przypadkiem, mają za sobą inne związki i, na pierwszy rzut oka, więcej ich różni, niż łączy.

Majka jest producentką seriali w dużej stacji telewizyjnej, poukładana i nieco zbyt formalna, starająca się nadawać sens swoim decyzjom i utrzymywać kontrolę nad swoim życiem.

Szymon kompletnie różni się od swojej ukochanej. To wyluzowany barman, nieprzykładający wagi do kwestii materialnych. Podchodzi do życia z przymrużeniem oka i stara się, by Majka też nabrała dystansu.

Ponadto różną ich również gusta muzyczne, filmowe, a także podejście do związku. Pomimo tych różnic, które podnoszą temperaturę ich relacji, zawsze znajdą pomysł na zażegnanie konfliktu i odnalezienie w sobie nawzajem tego, co kochają najbardziej.

Perypetiom towarzyszą ich rodziny, przyjaciele, a nawet przypadkowo spotkane osoby.

Główne role zagrała ulubiona para polskich telewidzów – Magdalena Różczka i Paweł Małaszyński. Jednym z założeń serialu jest obsadzenie ról drugoplanowych kolejnych odcinków popularnymi aktorami. W pierwszej serii zagrali: Małgorzata Socha, Kasia Bujakiewicz, Maria Maj, Katarzyna Gniewkowska, Wojciech Mecwaldowski, Andrzej Sapryk, Iza Kuna i Kamil Kula.

Para nie do pary, odcinek 9360 na komputerze Para nie do pary, odcinek 8360 na urządzeniach mobilnych Para nie do pary, odcinek 7Zapowiedź serialu Para nie do pary, odcinek 5Wesele Para nie do pary, odcinek 4Zebranie Para nie do pary, odcinek 3Ślub byłych Para nie do pary, odcinek 2Bar Para nie do pary, odcinek 1Plaża