I tak po prostu...

Nowy rozdział w życiu bohaterek serialu "Seks w wielkim mieście". Carrie, Miranda i Charlotte są teraz dwie dekady starsze, ale ciągle borykają się z tymi samymi problemami.

I tak po prostu... - opis

Oglądaj pojedynczo lub kliknij tu i wykup dostęp do całego sezonu serialu I tak po prostu...

Nadszedł czas na nowy rozdział w życiu przyjaciółek znanych z serialu "Seks w wielkim mieście". Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandę (Cynthia Nixon) i Charlotte (Kristin Davis) poznaliśmy, gdy były po trzydziestce i zmagały się ze skomplikowaną rzeczywistością. Kobiety otwarcie mówiły o seksie, życiu w związkach damsko-męskich i pędzie za modą. Teraz bohaterki są dwie dekady starsze i ciągle stają przed dobrze nam znanymi problemami. Życie po pięćdziesiątce nie zwalnia.

I tak po prostu... - twórcy i obsada

Serial został wyprodukowany przez Michaela Patricka Kinga. Odtwórcami głównych ról są: Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis. Towarzyszą im: Nicole Ari Parker, Karen Pittman, Sara Ramirez, Sarita Choudhury, Alexa Swinton i Evan Handler.

I tak po prostu... - gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player.

I tak po prostu..., sezon 1, odcinek 10 I tak po prostu..., sezon 1, odcinek 9 I tak po prostu..., sezon 1, odcinek 8 I tak po prostu..., sezon 1, odcinek 7 I tak po prostu..., sezon 1, odcinek 6 I tak po prostu..., sezon 1, odcinek 5 I tak po prostu..., sezon 1, odcinek 4 I tak po prostu..., sezon 1, odcinek 3 I tak po prostu..., sezon 1, odcinek 2 I tak po prostu..., sezon 1, odcinek 1