Zakochani po uszy

odcinek 157

Zakochani po uszy 3

Nowe odcinki na antenie TVN7 od poniedziałku do czwartku o godz. 19:30.

Tymon potrzebuje pieniędzy na wynajęcie specjalisty, który napisze dla niego biznesplan pubu. Oczekuje, że Bartek mu je da i szantażuje go, że znów zacznie podrywać Sonię. Wkrótce jednak Malwina przekonuje Tymona, że może mu pomóc Sonia. Danuta jest pod wrażeniem biznesplanu, który przedstawił jej Tymon. Szybko jednak odkrywa, ze autorem dokumentu jest Sonia… Tymczasem chłopcy robią Asi okrutny żart i okłamują, że Piotr miał wypadek w aeroklubie i trafił do szpitala…

Zakochani po uszy - streszczenie

To historia pięknej, wakacyjnej miłości. Asia i Piotr spotykają się przypadkiem po latach. Czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą i ostatnią. Od ich ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią, która podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość? A może zdecyduje się na pozostanie u boku wieloletniej partnerki?

Zakochani po uszy - obsada

W główne role wcielą się Katarzyna Grabowska (Asia), Kamila Kamińska (Sylwia) i Michał Meyer (Piotr), który pojawił się również w lubianych serialach „Prosto w serce” i „Singielka”. „Zakochani po uszy" jest produkcją opartą na oryginalnym pomyśle. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski - twórcy "Julii". Za reżyserię serialu odpowiada Regina Zawadzka. Krystyna Lasoń („Julia”, „Majka”) odpowiada za produkcję.

Zakochani po uszy - gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki są dostępne na platformie player.pl.