Zakochani po uszy

odcinek 156

Zakochani po uszy 3

Nowe odcinki na antenie TVN7 od poniedziałku do czwartku o godz. 19:30.

Tymon zgodnie z umową z bratem stara się trzymać od Soni z daleka. Dziewczyna jednak coraz bardziej się angażuje. Pochłonięta sprawami ojca nie przejmuje się tym, że chłopak ją odtrąca. Sonia spotyka się z tata i próbuje zdobyć jak najwięcej szczegółów na temat przedstawiciela firmy, która oszukała mężczyznę. Nie ma pojęcia, że znajomym oszusta jest Tymon. Wkrótce niespodziewanie w bistro pojawia się Żanet i chce, żeby córka do niej wróciła. Tymczasem Marek ma dobre wiadomości dla Piotra. Przekazuje mu oficjalne potwierdzenie, że jest jedynym dzierżawcą lokalu, który zajmowała firma Sylwii. I odstępuje ten lokal klinice za symboliczny czynsz. Jednocześnie Danuta spotyka się z synami i jest rozczarowana postawą Tymona.

Zakochani po uszy - streszczenie

To historia pięknej, wakacyjnej miłości. Asia i Piotr spotykają się przypadkiem po latach. Czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą i ostatnią. Od ich ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią, która podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość? A może zdecyduje się na pozostanie u boku wieloletniej partnerki?

Zakochani po uszy - obsada

W główne role wcielą się Katarzyna Grabowska (Asia), Kamila Kamińska (Sylwia) i Michał Meyer (Piotr), który pojawił się również w lubianych serialach „Prosto w serce” i „Singielka”. „Zakochani po uszy" jest produkcją opartą na oryginalnym pomyśle. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski - twórcy "Julii". Za reżyserię serialu odpowiada Regina Zawadzka. Krystyna Lasoń („Julia”, „Majka”) odpowiada za produkcję.

Zakochani po uszy - gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki będą dostępne na platformie player.pl.