Zakochani po uszy

odcinek 149

Zakochani po uszy 3

Laura kombinuje, co zrobić, żeby mieć dyżury z Marcinem. Tymczasem Asia ma wyrzuty sumienia wobec Tomka, nie potrafi ukryć tego przed Piotrem. Kiedy Piotr spotyka przypadkiem Tomka, żąda, żeby zostawił jego narzeczoną w spokoju. Wywiązuje się między nimi kłótnia, a potem bójka. Obaj wymagają opatrzenia ran, Piotr ma rozcięty łuk brwiowy, Malwina pomaga Tomkowi, który wpada jej w oko… Tymczasem Sonia odwiedza ojca. Jest zadowolona, ma gotową aplikację, którą napisała z pomocą prawnika z poradni pomocy prawnej, poleconej prze Malwinę. Tata namawia ją, żeby myślała o swoim szczęściu. Sonia postanawia więc spotkać się z Tymonem.

Zakochani po uszy - streszczenie

To historia pięknej, wakacyjnej miłości. Asia i Piotr spotykają się przypadkiem po latach. Czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą i ostatnią. Od ich ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią, która podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość? A może zdecyduje się na pozostanie u boku wieloletniej partnerki?

Zakochani po uszy - obsada

W główne role wcielą się Katarzyna Grabowska (Asia), Kamila Kamińska (Sylwia) i Michał Meyer (Piotr), który pojawił się również w lubianych serialach „Prosto w serce” i „Singielka”. „Zakochani po uszy" jest produkcją opartą na oryginalnym pomyśle. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski - twórcy "Julii". Za reżyserię serialu odpowiada Regina Zawadzka. Krystyna Lasoń („Julia”, „Majka”) odpowiada za produkcję.

Zakochani po uszy - gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki będą dostępne na platformie player.pl.