Zakochani po uszy

odcinek 141

Zakochani po uszy 3

Asia wraca! Pani Halina jest przeszczęśliwa, także w gabinecie wszyscy nie mogą doczekać się spotkania z Asią, za wyjątkiem Laury, która obawia się, że Aśka odbierze jej pracę. Piotr jest zaskoczony informacją o powrocie Asi, natomiast Tomka ta wiadomość paraliżuje… Bliscy Asi czekają na nią, jednak dziewczyna prosto z dworca jedzie do mieszkania Piotra. Jest zaskoczona, kiedy drzwi otwiera jej nieznajoma kobieta… Tymczasem  mama Soni chce, żeby córka wróciła do domu i się nią zajęła. Manipuluje dziewczyną, a Malwina namawia ją, aby na stałe przeniosła się do Krakowa. Przypadek sprawia, że Sonia wpada na Tymona, brata Bartka, który jest nowym protetykiem w klinice i mieszkańcem kamienicy. Tymon chce poderwać Sonię, ale dostaje kosza. Jednocześnie Elwira odwiedza Sylwię w areszcie. Sylwia ma pretensje do matki, że nie radzi sobie z firmą. Odpuszcza, kiedy dowiaduje się, że za kilka dni odbędzie się jej rozprawa…

Zakochani po uszy - streszczenie

To historia pięknej, wakacyjnej miłości. Asia i Piotr spotykają się przypadkiem po latach. Czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą i ostatnią. Od ich ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią, która podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość? A może zdecyduje się na pozostanie u boku wieloletniej partnerki?

Zakochani po uszy - obsada

W główne role wcielą się Katarzyna Grabowska (Asia), Kamila Kamińska (Sylwia) i Michał Meyer (Piotr), który pojawił się również w lubianych serialach „Prosto w serce” i „Singielka”. „Zakochani po uszy" jest produkcją opartą na oryginalnym pomyśle. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski - twórcy "Julii". Za reżyserię serialu odpowiada Regina Zawadzka. Krystyna Lasoń („Julia”, „Majka”) odpowiada za produkcję.

Zakochani po uszy - gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki będą dostępne na platformie player.pl.