ZagubieniZagubieni

Pilot, część 1

Odcinek 1, Sezon 1

Żródło: Archiwum TVN
Zagubieni, Pilot, część 1, sezon 1, odcinek 1
Oglądaj już za:
03dni
22godz.
48min.

Jest ciemno. Pierwsze, co odczuwa Jack (Matthew Fox) to ból, później palące słońce. Powoli dociera do niego, że znalazł się w lesie bambusowym, a wokół niego kłębi się dym i słychać krzyki. Nagle zdaje sobie sprawę, że samolot, którym leciał rozbił się na Pacyfiku. Jack ma niewiele czasu na odtworzenie w myślach przebiegu wypadku – górę bierze jego instynkt lekarski i zaczyna pomagać rannym.

Czterdziestu ośmiu ocalałych zabiera z samolotu co się da, by przetrwać. Wśród głosów paniki i wszechogarniającej rozpaczy tylko kilku rozbitków znajduje w sobie wewnętrzną siłę: Kate (Evangeline Lilly), która bez przeszkolenia medycznego zszywa rany lekarza, Hurley (Jorge Garcia) – człowiek z poczuciem humoru, który pomimo rozpaczliwej sytuacji robi wszystko, aby zachować zimną krew i pomóc innym, Charlie (Dominic Monaghan) – była gwiazda rocka i pochodzący z Bliskiego Wschodu Sayid (Naveen Andrews), zmagający się z dyskryminacją rasową. Jak potoczy się historia ludzi, których losy połączyły dramatyczne okoliczności?

Dystrybucja:
Disney
Kraj produkcji:
USA
Tagi:
Naveen Andrews, Evangeline Lilly, lost pierwszy sezon, Matthew Fox, Josh Holloway, Jorge Garcia, Terry O'Quinn, Daniel Dae Kim, Yunjin Kim, zagubieni za darmo, lost za darmo, zagubieni cały sezon, zagubieni online, zagubieni player, zagubieni s01e01, zagubieni sezon 1 online
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Zagubieni”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty