Targowisko próżności

Ekranizacja popularnego dzieła Williama Makepeace’a Thackeraya o młodej Angielce, która śni o awansie do wyższej klasy społecznej.

„Targowisko próżności” – o czym jest serial?

Okres wojen napoleońskich. Młodziutka Becky Sharp (Olivia Cooke) jest niezwykle bystrą i zdeterminowaną córką malarza i francuskiej baletnicy, która ze wszystkich sił pragnie wydostać się z nizin i dostać do śmietanki angielskiego społeczeństwa. Dziewczyna nie zawaha się przed niczym, aby osiągnąć swój cel i spełnić marzenia.

„Targowisko próżności” – twórcy

„Targowisko próżności” („Vanity Fair”) to najnowsza adaptacja powieści Williama Makepeace’a Thackeraya o tym samym tytule. Produkcja w reżyserii nominowanego do BAFTY Jamesa Stronga (serial „Doctor Who”) jest satyrą na angielskie społeczeństwo z początku XIX wieku. W główne role z gracją wcielają się Olivia Cooke („Diabelska plansza Ouija”), Tom Bateman („Babskie wakacje”), Johnny Flynn („Sils Maria”), Martin Clunes („Zakochany Szekspir”) oraz Claudia Jessie (serial „Line of Duty”).

„Targowisko próżności” – gdzie obejrzeć?

Seria dostępna online w serwisie VOD player w wersji z polskimi napisami lub lektorem.

Targowisko próżności, sezon 1, odcinek 7Targowisko próżności, odc. 7 Targowisko próżności, sezon 1, odcinek 6 Targowisko próżności, sezon 1, odcinek 5 Targowisko próżności, sezon 1, odcinek 4 Targowisko próżności, sezon 1, odcinek 3 Targowisko próżności, sezon 1, odcinek 2 Targowisko próżności, sezon 1, odcinek 1