Szukając Alaski

Młody chłopak trafia do szkoły z internatem, w której musi zmierzyć się z niespodziewaną tragedią. Serial oparty na bestsellerowej powieści Johna Greena.

Szukając Alaski - opis

Nastoletni Miles „Pudge” Halter (Charlie Plummer) wyjeżdża do szkoły z internatem, gdzie stara się lepiej zrozumieć siebie i swoje życie. Na miejscu chłopak zakochuje się w Alasce Young (Kristine Froseth) i znajduje grupę lojalnych przyjaciół. Po niespodziewanej tragedii chłopak i jego najbliżsi próbują zrozumieć, dlaczego sprawy potoczyły się w taki, a nie inny sposób.

Szukając Alaski - obsada i twórcy

Oparty na bestsellerowej powieści Johna Greena o tym samym tytule, ośmioczęściowy miniserial Josha Schwartza (serial "Życie na fali") oraz Ashley Wigfield (serial "Runaways"). Gwiazdami produkcji są Sofia Vassilieva ("Bez mojej zgody"), Uriah Shelton ("Nanny Express") oraz Charlie Plummer ("Polegaj na mnie").

Szukając Alaski - gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player.

Szukając Alaski, sezon 1, odcinek 8 Szukając Alaski, sezon 1, odcinek 7 Szukając Alaski, sezon 1, odcinek 6 Szukając Alaski, sezon 1, odcinek 5 Szukając Alaski, sezon 1, odcinek 4 Szukając Alaski, sezon 1, odcinek 3 Szukając Alaski, sezon 1, odcinek 2 Szukając Alaski, sezon 1, odcinek 1