Nicky, Ricky, Dicky i Dawn

Serial opowiada o perypetiach rodziny Harperów – Toma i Anny oraz czwórki dziesięcioletnich dzieci – Nicky'ego, Ricky'ego, Dicky'ego oraz Dawn. Razem przeżywają niesamowite przygody. Nicky, Ricky, Dicky i Dawn to czworaczki, które łączą tylko dwie rzeczy - wspólna data urodzin i rodzice. Panuje między nimi dynamiczna bratersko-siostrzana rywalizacja, ale kiedy łączą siły nic nie jest w stanie ich powstrzymać.

Nicky ma głowę pełną pomysłów i strrrrasznie dużo energii. Kiedy jesteś częścią rodziny takiej jak Harpersi, musisz być przygotowany, że wszystko jest możliwe. Głowa, która utknęła w płocie? Been there, done that! Nicky ma odpowiedź na wszystko.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy odrabianiu lekcji lub planu jak uniknąć odrabiania lekcji, Ricky jest do Twojej dyspozycji. Jest bardzo mądry i nie wstydzi się tego pokazywać. Ale wysokie IQ nie przeszkadza mu wciąż ładować się w tarapaty.

Dicky jest po prostu cool! Zawsze wie co powiedzieć i jak to powiedzieć. Nigdy się nie poci, choćby wpakował się z rodzeństwem w niezłe piekiełko. Jednym słowem jest najbardziej czarującym Harperem!

Dawn urodziła się 4 sekundy przed swoimi braćmi. A to oznacza, że jest 4 sekundy starsza i 4 sekundy mądrzejsza... w każdym razie według niej. Zachowuje się jak przywódca paczki, ale w głębi ducha jest jednym z jej członków. Jest też jedyną dziewczynką.

Nicky, Ricky, Dicky i Dawn sezon 2 odcinek 26 Nicky, Ricky, Dicky i Dawn Sezon 02 Odcinek 26 Nicky, Ricky, Dicky i Dawn sezon 2 odcinek 20 Nicky, Ricky, Dicky i Dawn sezon 2 odcinek 18 Nicky, Ricky, Dicky i Dawn sezon 2 odcinek 16