Magnum: Detektyw z Hawajów

Amerykański dramat kryminalny opowiadający o Thomasie Magnum – byłym żołnierzu, który służył w Afganistanie. Po powrocie z misji postanawia zostać prywatnym detektywem.

Magnum: Detektyw z Hawajów– opis

Dramat kryminalny, w którym były żołnierz marynarki powraca z Afganistanu na Hawaje i postanawia wykorzystać swoje umiejętności do bycia prywatnym detektywem. W drugim, pełnym akcji sezonie Thomas Magnum przyjmie kolejne ekscytujące zlecenia i stawi czoła wielu wyzwaniom z pomocą swoich zaufanych przyjaciół.

Magnum: Detektyw z Hawajów– obsada i twórcy

W roli głównej pojawia się Jay Hernandez, a u jego boku m.in. Perdita Weeks ("Player One", "Dynastia Tudorów", Zachary Kinghton ("Autostopowicz", "Kurczak") oraz Stephen Hill ("Jesse", "Maniac"). Serial wyreżyserowali Eric Guggenheim oraz Peter M. Lenkov.

Magnum: Detektyw z Hawajów – ile odcinków?

W pierwszej serii zobaczysz 22 odcinki, a każdy trwa po około 45 minut.

Magnum: Detektyw z Hawajów – gdzie obejrzeć?

Serial „Magnum: Detektyw z Hawajów” obejrzysz online na platformie VOD player.pl.

Magnum: Detektyw z Hawajów, sezon 2Desperacki krok Magnum: Detektyw z Hawajów, sezon 2Dzień, w którym spotkałem diabła Magnum: Detektyw z Hawajów, sezon 2Bracia krwi Magnum: Detektyw z Hawajów, sezon 2Kula zwana przeznaczeniem Magnum: Detektyw z Hawajów, sezon 2On przybył nocą