Kraina Bezprawia

Potężny wojownik i jego uczeń szukają oświecenia na rubieżach, kontrolowanych przez możnowładców. Sunny (Daniel Wu), wyszkolony wojownik, żyje w ukryciu i stara się zapewnić byt swojemu synowi, Henry’emu, który został osierocony matkę – Veil (Madeleine Mantock). Kiedy Henry zapada na nieznaną chorobę, Sunny postanawia połączyć siły z Bajie’im (Nick Frost). Razem powracają do Krainy Bezprawia, gdzie Wdowa (Emily Beecham) i baronowa Chau toczą wojnę, która doprowadziła do destabilizacji całego regiony. Opuszczona przez Tildy (Ally Ioannides) i Walda (Stephen Lang) musi połączyć siły z Lydią (Orla Brady) i Nathanielem Moonem (Sherman Augustus), dawnym Regentem, który we wcześniejszym starciu z Sunnym oraz Bajie’im stracił rękę. Do Krainy Bezprawia przybywa enigmatyczny przywódca Nomadów – Pilgrim (Babou Ceesay), ma misję przywrócenia potęgi Azry oraz zaprowadzenia nowej ery pokoju. Wobec tej sytuacji dawni wrogowie muszą zawrzeć przymierze, by uchronić się przed zagrożeniem.

„Kraina Bezprawia” to serial przygodowy z elementami fantasy. Jego twórcami są Alfred Gough o Miles Millar. To adaptacja chińskiej powieści „Wędrówka na Zachód”. Trzeci sezon jest dostępny online w serwisie VOD player.

Kraina Bezprawia sezon 3 Seven Strike as One Kraina Bezprawia sezon 3 Requiem for the Fallen Kraina Bezprawia sezon 3 Into the Badlands - S03 - EP14 Kraina Bezprawia sezon 3 Black Lotus, White Rose