Kemping

Ekipa przyjaciół na kempingu – szansa na idylliczny wypoczynek czy raczej droga przez mękę? Ten doskonały serial komediowy nie daje jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie.

Kemping – streszczenie

Grupka zaprzyjaźnionych czterdziestolatków wybywa na łono natury, aby nieco się zrelaksować. To, co miało być spokojnym wypoczynkiem, przeradza się w prawdziwą tragikomedię. Dochodzi do nieprzewidzianych sytuacji, a na wierzch wychodzą frustracje, kompleksy, nieprzepracowane problemy, ukryte pragnienia… Bohaterowie wybuchają w najmniej oczekiwanych momentach, a to wszystko na kempingu wśród urokliwej przyrody.

Kemping – twórcy i obsada

Główną bohaterką serialu jest Kathryn – nudna i przesadnie zorganizowana pani po czterdziestce. W tę rolę wciela się Jennifer Gardner. Jej męża-pantoflarza portretuje David Tennant. Oprócz nich w obsadzie znajdują się między innymi również Juliette Lewis i Brett Gelman.

Kemping – gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player.

Kemping, sezon 1, odcinek 8 Kemping, sezon 1, odcinek 7 Kemping, sezon 1, odcinek 6 Kemping, sezon 1, odcinek 5 Kemping, sezon 1, odcinek 4 Kemping, sezon 1, odcinek 3 Kemping, sezon 1, odcinek 2 Kemping, sezon 1, odcinek 1