Bulletproof

Bishop i Pike to dwójka policjantów, których łączy niemal braterska więź i wspólny kodeks moralny.

Bulletproof – o czym jest serial?

Bishop i Pike jako policyjni partnerzy wspólnie podążają śladami zbrodni i przemierzają ulice Londynu. Z pozoru wydaje się, że mają ze sobą wiele wspólnego: są bystrzy, twardzi i nie boją się podejmować nowych wyzwań. Mimo to, mężczyźni bardzo się różnią - pochodzą z innych środowisk i mają różne spojrzenia na świat. Jednak przeciwieństwa się przyciągają i ta dwójka tworzy duet idealny.

W drugim sezonie Bishop i Pike konfrontują się z Markidesami, grecko-cypryjską familią gangsterów. Żeby ich przyszpilić, muszą wejść w świat tajnej policji; tam, gdzie zacierają się granice dobra i zła, a przyjaciel mylony jest z wrogiem. Strzelaniny, samochodowe pościgi, cięte riposty - to wszystko przynosi drugi sezon przygód kuloodpornych gliniarzy.

Bulletproof – o serialu

„Bulletproof” to wartka akcja, i zabawne dialogi, a przede wszystkim fantastyczne kreacje aktorskie stworzone przez Noela Clarke’a(„Doktor Who”) i Ashleya Waltersa.

Bulletproof – gdzie obejrzeć?

Serial dostępny online w serwisie VOD player w wersji z polskimi napisami lub lektorem.

Bulletproof, sezon 2, odcinek 8 Bulletproof, sezon 2, odcinek 7 Bulletproof, sezon 2, odcinek 6 Bulletproof, sezon 2, odcinek 5 Bulletproof, sezon 2, odcinek 4 Bulletproof, sezon 2, odcinek 3 Bulletproof, sezon 2, odcinek 2 Bulletproof, sezon 2, odcinek 1