Pamiętnik kierowcy Ubera

Ben podczas podróży Uberem stara się dowiedzieć, kim jest i co powinien robić ze swoim życiem. Podczas pracy obserwuje zachowanie swoich pasażerów, które zdaje się być dobrą lekcją życia i jednocześnie wskazówką do wybrania odpowiedniej drogi.

Pamiętnik kierowcy Ubera - opis

Życie Bena w jednej chwili zmienia się diametralnie. Chłopak ma niedługo zostać ojcem, jednak jego relacja z matką dziecka, niezależną Beck jest trudna. Ben wciąż nie wie, co chce robić w życiu i gdzie pracować. Posiada jednak samochód, dzięki któremu ma zagwarantowaną tymczasową pracę jako kierowca Ubera. Przez jego auto przewija się cały wachlarz ludzkich osobowości. Podstarzały Ken poucza go, że doświadczanie bólu w życiu pełnym miłości, jest znacznie lepsze niż życie w pojedynkę, a Jim i Terry pokazują chłopakowi na czym polega prawdziwa przyjaźń.

Pamiętnik kierowcy Ubera - gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player.

Pamiętnik kierowcy Ubera, sezon 1, odcinek 6 Pamiętnik kierowcy Ubera, sezon 1, odcinek 5 Pamiętnik kierowcy Ubera, sezon 1, odcinek 4 Pamiętnik kierowcy Ubera, sezon 1, odcinek 3 Pamiętnik kierowcy Ubera, sezon 1, odcinek 2 Pamiętnik kierowcy Ubera, sezon 1, odcinek 1