Ekstremalny czas wolny

Na co dzień ich życie wygląda zwyczajnie. Praca, rodzina, dzieci… Jednak gdy inni odpoczywają, oni oddają się swoim niezwykłym pasjom. W czasie wolnym uprawiają sporty wyczynowe, pokonując swoje własne słabości. Chcą czerpać z życia pełnymi garściami.

 

Ekstremalny czas wolny – streszczenie

Opowieść o ludziach, którzy nigdy nie staną na podium prestiżowych zawodów sportowych, ani nie podpiszą milionowych kontraktów. Na co dzień ich życie nie różni się od zupełnie zwykłego – pracują, mają rodziny, wychowują dzieci. Jednak w czasie, gdy normalni ludzie odpoczywają – oni stają się zawodnikami ekstremalnymi. Poznaj historie bohaterów przedstawioną w serii dokumentalnej, w której zwykli ludzie, „po godzinach” stają się dzikimi zawodnikami sportowymi. Walczą i dają z siebie wszystko – z miłości do ekstremalnych dziedzin sportowych.

 

Ekstremalny czas wolny – gdzie obejrzeć?

Serię dokumentalną „Ekstremalny czas wolny” obejrzysz online na platformie VOD player.pl.

Ekstremalny czas wolny, sezon 1, odcinek 6 Ekstremalny czas wolny, sezon 1, odcinek 5 Ekstremalny czas wolny, sezon 1, odcinek 4 Ekstremalny czas wolny, sezon 1, odcinek 3 Ekstremalny czas wolny, sezon 1, odcinek 2 Ekstremalny czas wolny, sezon 1, odcinek 1