In Vitro. Czekając na dziecko

Seria ukazuje losy ludzi, którzy z ogromną determinacja walczą o swoje szczęście. Sześć par opowie o swoich staraniach o dziecko – to często dramatyczne historie, które wzbudzają wiele emocji.

In Vitro. Czekając na dziecko - opis programu

Widzowie mają okazje poznać motywację i dowiedzieć się, z jakimi trudnościami muszą się oni zmagać. Proces zapłodnienia metodą in vitro jest długotrwały, a każdy z etapów wiąże się z pewnym ryzykiem niepowodzenia zabiegu. Pary mogą liczyć na ogromne wsparcie lekarzy, którzy rozwiewają ich, wątpliwości. To również cenna lekcja dla widzów, którzy mogą zapoznać się z tą metodą. W programie nie zabraknie gości specjalnych. Wśród nich będą m.in.: Wojtek Zamysłowski – najstarsze dziecko kliniki nOvum oraz Agnieszka Ziółkowska, która jako pierwsza Polka przyszła na świat dzięki metodzie in vitro. Wypowie się również pionier polskich badań nad in vitro profesor Marian Szamatowicz oraz Anna Krawczak – prezes Stowarzyszenia Nasz Bocian, udzielającego pełnego wsparcia rodzinom starającym się o dziecko.

In Vitro. Czekając na dziecko - gdzie oglądać

Program dostępny na antenie Discovery Life oraz platformie VOD player.pl.

In Vitro. Czekając na dziecko, odcinek 6 In Vitro. Czekając na dziecko, odcinek 5 In Vitro. Czekając na dziecko, odcinek 4 In Vitro. Czekając na dziecko, odcinek 3 In Vitro. Czekając na dziecko, odcinek 2 In Vitro. Czekając na dziecko, odcinek 1