Bez diagnozy

Program odkrywa niesamowite, prawdziwe historie. Lekarze zmieniają się w detektywów, aby rozwiązać pozornie nierozwiązywalne zagadki medyczne.

Bez diagnozy - opis programu

Korzystając z wywiadów i dramatycznych relacji widzowie będą świadkami przerażających opowieści o zwykłych ludziach dotkniętych dziwnymi objawami i tajemniczymi chorobami. Następuje wyścig z czasem, w którym genialni lekarze nie poddają się w dążeniu do odkrycia medycznych wskazówek i przywrócenia pacjentom zdrowia.

Odnosząca sukcesy młoda bizneswoman zaczyna zachowywać się tak, jakby była opętana przez demony, DJ w nocnym klubie zaczyna wykazywać oznaki alkoholizmu, mimo że jest abstynentem, a młody lekarz zaczyna odczuwać zagadkowy szereg wyniszczających objawów, których żaden inny lekarz może zdiagnozować. Te przypadki są niewiarygodne, niemożliwe do wykrycia, ale miejmy nadzieję, że nie da się ich zatrzymać.

Bez diagnozy - gdzie obejrzeć?

Odcinki programu obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.

Bez diagnozy, sezon 1, odcinek 8 Bez diagnozy, sezon 1, odcinek 7 Bez diagnozy, sezon 1, odcinek 6 Bez diagnozy, sezon 1, odcinek 5 Bez diagnozy, sezon 1, odcinek 4 Bez diagnozy, sezon 1, odcinek 3 Bez diagnozy, sezon 1, odcinek 2 Bez diagnozy, sezon 1, odcinek 1