Nic do zgłoszenia

Przemyt towarów, niebezpieczne sytuacje to codzienność funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej. W sezonie szykują się przekręty, wielomilionowe windykacje oraz niebezpieczne naloty!

„Nic do zgłoszenia” - o czym jest program?

W programie Discovery Channel każdy odcinek to gwarancja prawdziwych emocji! To właśnie oni rozpracowują grupy przemytników i wykrywają kontrabandy. Funkcjonariusze w swojej pracy wykorzystują nowoczesne technologie, takie jak ogromne skanery RTG, a także korzystają z nieocenionej pomocy psów służbowych. W programie „Nic do zgłoszenia” widzowie zobaczą z bliska, jak na co dzień wygląda praca Funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej.

„Nic do zgłoszenia” - gdzie obejrzeć?

Program „Nic do zgłoszenia” obejrzysz w serwisie VOD player.pl.

Nic do zgłoszenia, sezon 4, odcinek 8 Nic do zgłoszenia, sezon 4, odcinek 7 Nic do zgłoszenia, sezon 4, odcinek 6 Nic do zgłoszenia, sezon 4, odcinek 5 Nic do zgłoszenia, sezon 4, odcinek 4 Nic do zgłoszenia, sezon 4, odcinek 3 Nic do zgłoszenia, sezon 4, odcinek 2 Nic do zgłoszenia, sezon 4, odcinek 1 Nic do zgłoszenia, sezon 3, odcinek 8 Nic do zgłoszenia, sezon 3, odcinek 7 Nic do zgłoszenia, sezon 3, odcinek 6 Nic do zgłoszenia, sezon 3, odcinek 5 Nic do zgłoszenia, sezon 3, odcinek 4 Nic do zgłoszenia, sezon 3, odcinek 3 Nic do zgłoszenia, sezon 3, odcinek 2 Nic do zgłoszenia, sezon 3, odcinek 1 Nic do zgłoszenia, sezon 2, odcinek 8 Nic do zgłoszenia, sezon 2, odcinek 7 Nic do zgłoszenia, sezon 2, odcinek 6 Nic do zgłoszenia, sezon 2, odcinek 5 Nic do zgłoszenia, sezon 2, odcinek 4 Nic do zgłoszenia, sezon 2, odcinek 3 Nic do zgłoszenia, sezon 2, odcinek 2 Nic do zgłoszenia, sezon 2, odcinek 1 Nic do zgłoszenia, sezon 1, odcinek 8 Nic do zgłoszenia, sezon 1, odcinek 7 Nic do zgłoszenia, sezon 1, odcinek 6 Nic do zgłoszenia, sezon 1, odcinek 5 Nic do zgłoszenia, sezon 1, odcinek 4 Nic do zgłoszenia, sezon 1, odcinek 3 Nic do zgłoszenia, sezon 1, odcinek 2 Nic do zgłoszenia, sezon 1, odcinek 1