Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%

POLECANE W TYM TYGODNIU

0-9
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
A
Afganistan - Dziewiąta zmiana
Jak wygląda prawdziwe oblicze misji w Afganistanie, zarówno od strony militarnej jak również tej, wydawałoby sie, bardziej prozaicznej – codziennej?Jak przebiega patrol bojowy, czym zajmują sie saperzy, piloci, czy artylerzyści? Jak pracuje szpital wojskowy i za co odpowiada komendant FOB.
C
Cała prawda o jedzeniu
Nieustraszeni reporterzy przemierzają cały świat w poszukiwaniu producentów żywności, którzy potrafią udzielić odpowiedzi na proste pytania, dotyczące konsumowanej przez nas żywności: Skąd na cytrynach bierze się wosk? Jakie bakterie zawierają probiotyki?
Cela Nr
Czasem przypadek, czasem jedna błędna decyzja powoduje, że normalny człowiek zamienia dom na celę. Każdy odcinek tego cyklu opowiada historię życiowego zakrętu, który zaprowadził człowieka do więzienia .
Chirurgia plastyczna w Chinach
W dokumencie przyjrzymy się chińskiemu rynkowi usług z zakresu chirurgii estetycznej, a przewodnikiem po nim będzie znany fotograf, na co dzień miłośnik dzikiej przyrody lasów tropikalnych. Czy w miejskiej dżungli też odnajdzie piękno?
Ostatni dzwonekOstatni dzwonek
Do Sob 25.11.
G
Gala Zwykły Bohater
„Zwykły Bohater” to akcja wyjątkowa, już po raz trzeci prowadzona przez TVN, Bank BPH oraz Onet. Każdego roku nagradzamy ludzi niezwykłych, tym razem takich, którzy zachowali się fair, wykazali się inicjatywą albo odwagą w niesieniu pomocy innym.
K
Kossakowski. Szósty zmysł. Bałkany
Tym razem Przemek Kossakowski wybierze się na Bałkany i zbada, jak zwykle na własnym ciele, tamtejsze metody uzdrawiania. Rytualne samookaleczenie, starodawne cygańskie obrzędy, podcinanie skóry… W czwartym sezonie programu "Kossakowski. Szósty zmysł" Przemek odwiedzi m.in.
Kossakowski. Szósty zmysł. Rosja
Igły w ciele, ognisko na głowie, pijawki na czole, diabelskie czary, hipnoza… Długo można by wymieniać to, z czym Przemek Kossakowski zmierzył się w ostatnim czasie. Tym razem chciał zobaczyć coś zupełnie innego. Ciekawość zawiodła go daleko na wschód.
L
Ludzie Duchy
„Ludzie duchy” to przejmujący dokument, mówiący o tragedii albinosów w Tanzanii. Martyna Wojciechowska – dogłębnie poruszona sytuacją ludzi dotkniętych bielactwem postanowiła szerzej zająć się tym problemem. Mówi się o nich Zeroo zeroo – ludzie duchy.
M
Małe i śnieżnobiałe: kanadyjska przygoda
4000 mil i otoczone nieskazitelnie białym śniegiem przestrzenie do życia. George Clarke zaprasza na podróż po kanadyjskich górach! Prowadzący nie ustępuje w poszukiwaniach niepowtarzalnych i kreatywnie zaprojektowanych małych budowli.
N
Nie do wiary
Niesamowite historie. Tematy budzące emocje. Tajemnice elektryzujące świat... Scenariusz programu powstaje w oparciu o zdarzenia trudne do wytłumaczenia.
O
Odbite z rąk Świetlistego Szlaku
Kolejny wstrząsający dokument zrealizowany przez ekipę TVN Style. Tym razem wraz z dziennikarką Anitą Werner redakcja odnalazła wioskę kobiet odbitych z rąk peruwiańskiej organizacji terrorystycznej. Czy na pewno odzyskały wolność?
Orange Warsaw Festival
Zobacz, jak wyglądała produkcja największego muzycznego festiwalu Stolicy - Orange Warsaw Festival „od kuchni". Sprawdź, co dzieje się poza sceną, ile osób zaangażowanych jest w przygotowania i jaki na czym polega idea festiwalu miejskiego.
P
Patrol
„Patrol” to rozwinięcie, znanego i lubianego przez rzesze widzów, programu „Gliny”. W programie prezentowane są najciekawsze akcje funkcjonariuszy Straży Granicznej i Policji. Kamera towarzyszy funkcjonariuszom w ich codziennej pracy, w obserwacjach i zatrzymaniach przestępców.
Pedofilia w sierocińcach
Domy dziecka w Kambodży to ogromne przedsiębiorstwa. Ale zamiast pomagać osieroconym dzieciom, wiele z nich robi dokładnie na odwrót. Dokument koncentruje się na obcokrajowcach, którzy pod maską troski o dzieci, skrywają swoje mroczne sekrety.
Ostatni dzwonekOstatni dzwonek
Do Wt 21.11.
Pieprz i wanilia
Podróżniczka Elżbieta Dzikowska: „Chiny to kraj jednej z najstarszych cywilizacji świata. Fascynowały mnie od dziesięcioleci. Uczyłam się języka chińskiego, wędrowałam wiele razy z aparatem fotograficznym i kamerą po różnych regionach Państwa Środka.
R
Robota na końcu świata
Cztery osoby wyruszają w nieznane dla siebie miejsca z tą samą misją: wykonać swoją pracę w nieznanych warunkach. Mechanicy jadą pracować do Burkina Faso; strażnicy więzienni sprawdzą się w tajskim areszcie, a nauczyciele odwiedzą wioskę w Andach, by tam wykonywać swoje obowiązki.
Roosevelt - prezydent na wózku
Wnikliwa biografia Franklina Delano Roosevelta – 32. prezydenta Stanów Zjednoczonych i jednego z najpotężniejszych polityków XX wieku. Inspirował miliony obywateli przedstawiając wizję nowego, lepszego świata.
S
Superwizjer
Dziennikarze programu „Superwizjer” od kilkunastu lat śledzą afery gospodarcze, odsłaniają skandale, pokazują korupcję władzy, błędy wymiaru sprawiedliwości, przedstawiają reportaże o ludziach, ich radościach i problemach. Tematów do programu dostarcza samo życie.
Superwizjer - Kittel/Jabrzyk przedstawiają
Reportaże z dziennikarskich śledztw Jarosława Jabrzyka i Bertolda Kittla.
U
Uwaga!
Reporterzy magazynu niejednokrotnie jako pierwsi ujawnili skandale i afery, które wstrząsnęły opinią publiczną, obnażając m.in. problemy w polskiej służbie zdrowia, agresję w szkołach czy karalne zaniedbywanie zwierząt.
W
W więzieniu
Więzienie. Już samo słowo budzi skrajne emocje. Producenci programu dokumentalnego "W więzieniu" postanowili pokazać skomplikowane procesy rządzące życiem osadzonych.
WOJSKO PL
Jest to program o polskich siłach zbrojnych na lądzie, na wodzie i w powietrzu. Przegląd formacji, sprzętu, zadań.
Z
Zara: Największa fortuna świata
W dokumencie udamy się w podróż po jednym z największych sklepów detalicznych na świecie! Jaka jest tajemnica sukcesu ZARY? Kto jest ojcem tego sukcesu? Jak marce udaje się wykorzystywać modę z wyższej półki oferując przy tym przystepną cenę?
Ostatni dzwonekOstatni dzwonek
Do Niedz 26.11.
Zawód: Ochroniarz
Ochroniarze w Polsce nie cieszą się specjalną estymą. Niewielu jednak wie jak trudny i odpowiedzialny to zawód. Obciążenie psychiczne, wymagana sprawność fizyczna, liczne szkolenia. Wszystko to sprawia, że ochroniarzem nie każdy może być.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.