Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Tuż przed świętami na scenie „Dzień Dobry TVN” wystąpił zespół Żuki Rock And Roll Band z piosenką „Pierwszy śnieg”. Grupa powstała w 1981 roku, a swoim repertuarem i nazwą nawiązują do muzyki zespołu The Beatles.

Co dać w prezencie nielubianej osobie?

Czas Świąt to zazwyczaj magiczny czas spędzony w gronie najbliższych, jednak zdarza się, ze w rodzinie są osoby skłócone. Emocje, zwłaszcza te negatywne, mogą wziąć nad nami górę zwłaszcza podczas kupowania prezentów. Czy złośliwe prezenty to dobry pomysł podczas Wigilii? W studiu programu opowiedział o tym psycholog Andrzej Tucholski.

Indie na polskich drogach

Madhu Puthukkuty do Polski przyjechał z Indii. Wraz z 5 innymi rodakami pracuje w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym w Poznaniu. Kierowcy od wielu miesięcy nie widzieli swoich rodzin, ale nie tracą werwy i dobrego samopoczucia. Za co chwalą ich mieszkańcy Poznania?

Najlepsze łyżwiarki synchroniczne w Polsce o swojej pasji

Dziennikarz Robert Stockinger wybrał się do Trójmiasta, żeby spotkać się z najlepszymi łyżwiarkami synchronicznymi w Polsce. Zaprezentowały one swoje umiejętności i opowiedziały o tej wyjątkowej dyscyplinie.

Michał Dziedzic i informacje z życia gwiazd

W studiu „Dzień Dobry TVN” Michał Dziedzic podzielił się najnowszymi informacjami z życia gwiazd. Opowiedział między innymi o kontrowersyjnym komentarzu J. K. Rowling, świątecznym urlopie królowej Elżbiety i wąsie Dawida Podsiadło.