Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Ania i Bartek Dawidowscy 4 lata temu odwrócili swoje życie do góry nogami. Wraz z dwójką dzieci przeprowadzili się na trimaran, którym pływają po Karaibach. Katarzyna Jaroszyńska postanowiła sprawdzić, co u nich słychać. - Jak zapominamy, który jest miesiąc, to już jest nieźle. A jak zapominamy, który jest rok, to jest super – wyjaśnił Dawidowski.

Jak działa elektroniczna taca w polskich kościołach?

Postępujący rozwój technologiczny dociera we wszystkie zakątki dzisiejszej rzeczywistości i nie inaczej jest w Kościele. W Lublinie i Krakowie działają pierwsze ofiaromaty w Polsce. Czy urządzenia służące jako elektroniczna taca zyskają na popularności? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedział pomysłodawca Karol Sobczak i augustianin Wiesław Dawidowski.

Niezwykłe i zaskakujące historie zaręczyn

Święta to czas, który sprzyja bliskości. Wolne chwile spędzamy w rodzinnym gronie, udziela nam się podniosła atmosfera, a my zdecydowanie chętniej okazujemy sobie uczucia. Wiele par w tym okresie decyduje się na zaręczyny. O niecodziennych pomysłach na oświadczyny opowiedzieli: Dariusz Bacik, Urszula Korbel, Michał Kirker i Agnieszka Wąsowska. Jak wyglądały ich zaręczyny?

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan o staraniu się o dziecko

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan będą rodzicami. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską opowiedzieli o swoich staraniach o dziecko i emocjach towarzyszących ciąży Małgosi. Jak długo się starali? Jaka jest płeć dziecka?

Agnieszka Jastrzębska i newsy z życia gwiazd

W studiu programu Agnieszka Jastrzębska podzieliła się ciekawostkami z życia gwiazd. Opowiedziała o kobiecie z teledysku do piosenki „Last Christmas” i domniemanym kryzysie w związku księżnej Kate i Williama.