Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Fit Loversi, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz tegoroczne Święta Bożego Narodzenia spędzą w Stanach Zjednoczonych. Jakie potrawy znajdą się na ich wigilijnym stole? Opowiedzieli o tym w rozmowie z Filipem Chajzerem.

Pierwsze Święta we troje

W dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” Agnieszka Kaczorowska-Pela wraz z mężem Maciejem opowiedzieli o tym, jak w tym roku będą spędzać swoje pierwsze Święta z córeczką. Jak idą im przygotowania?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak wybrał się do Zakopanego, gdzie ze stoku Harenda przedstawił prognozę pogody dla naszego kraju. Prezenter zdradził również, gdzie znajdziemy odpowiednie warunki na zimowe szusowanie po śniegu.

Szopki rodziny Malików, tworzone od pokoleń

Kinga Burzyńska wybrała się do Krakowa, odwiedzić rodzinę Malików, która od lat zajmuje się tworzeniem artystycznych szkopek bożonarodzeniowych. Ile czasu zajmuje przygotowanie takiego dzieła?

Przepis na tradycyjne świąteczne uszka

W dzisiejszej kuchni programu Agnieszka Kręlicka pokazała, jak od podstaw przygotować świąteczne uszka. Jak przygotować idealne ciasto pierogowe?

Do zobaczenia w Monachium

Michał Cessanis z kamerą „Dzień Dobry TVN” wybrał się do Monachium. Jest to jedno z największych niemieckich miast, położone na Wyżynie Bawarskiej. Jakie atrakcje tam na nas czekają?