Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Bartek Jędrzejak z "Dzień Dobry TVN" po raz pierwszy wybrał się na łyżwy. Jak się przygotować do jazdy? Porad udzielił Janusz Wiśniewski.

Jak przewieźć choinkę, by nie dostać mandatu?

Rzecznik KGP insp. Mariusz Ciarka wyjaśnił, jak prawidłowo przewozić choinkę na dachu samochodu. Jak prawidłowo zabezpieczyć drzewko? Za co można dostać mandat?

Maluch, który elektryzuje Polskę

Sławomir Wysmyk to kolekcjoner maluchów i właściciel elektrycznego malucha. Konstruktorzy Jacek Teodorczyk i Andrzej Wąsak opowiedzieli o pracy nad tym samochodem.

Jak wywietrzyć dom po karpiu i bigosie?

Agnieszka Witkowska to autorka bloga o sprzątaniu, która wyjaśniła, jak można pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z kuchni. Jak można wykorzystać ocet i pomarańcze? A jak pozbyć się plamy z barszczu?

Bartek Jędrzejak i jego pierwszy raz na łyżwach

Bartek Jędrzejak opowiedział o prognozie pogody ze Stadionu Narodowego w Warszawie.

Weronika Marczuk będzie mamą

- Najdłużej szłam do tego marzenia w swoim życiu – powiedziała Weronika Marczuk o swojej ciąży. – Miałam próby zajścia w ciążę dużo wcześniej i się nie udawały, a teraz się udało – zaznaczyła. Czy wybrała już imię dla dziecka? Marczuk zdradziła też, czym zajmowała się zawodowo. – Wyjechałam z grupą polskich menagerów reformować największą spółkę skarbu państwa na Ukrainie, Koleje Ukraińskie – wyjaśniła. – Był to czas, kiedy czułam się jak w dzieciństwie, wróciłam do wszystkich swoich przyjaciół – dodała. Czy planuje zostać na stałe w Polsce?

Newsy z życia gwiazd

Mateusz Hładki opowiedział o tym, co wydarzyło się w show-biznesie. – Końcówka roku to baby bum w show-biznesie – powiedział dziennikarz. Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula spodziewają się kolejnego dziecka. Co świętowała wokalistka Mariah Carey? Co na licytację WOŚP wystawiła Julia Wieniawa?