Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Bartek Jędrzejak odwiedził fabrykę bombek i sprawdził, jak powstają ozdoby choinkowe. Prezenter przedstawił także szczegółową prognozę pogody.

Świat bez Marie z Roxette nie będzie taki sam

10 grudnia odeszła Marie Fredriksson, wokalistka zespołu Roxette i legenda szwedzkiej sceny muzycznej. O niej i o muzyce opowiadał dziennikarz Radia Zet Marcin Wojciechowski. Jak będzie wyglądała scena muzyczna bez Roxette?

Najpiękniej rozświetlony dom w Polsce

Już od 20 lat dom Wiktorii i Antoniego Duszeńko w Polkowicach jest najbardziej świątecznym domem w Polsce i jest ozdobiony tysiącem światełek. Co roku odwiedzają ich turyści nie tylko z Polski, ale i z całej Europy. Jakie zabawne historie się z tym wiążą?

Suknia Olgi Tokarczuk na królewski bankiet

Co było inspiracją do powstania sukni Olgi Tokarczuk, w której wystąpiła na królewskim bankiecie? O projektowaniu i współpracy z Noblistką opowiedział Tomasz Ossoliński, który szył strój pisarki i fraki dla jej męża i syna.

Jak się bawili nobliści?

Jaka jest etykieta dotycząca ubioru obowiązująca na ceremonii noblowskiej i bankiecie królewskim? Czego nobliści nie powinni zakładać, a w czym mogą wystąpić na uroczystości? O tym opowiedział Michał Zaczyński.

Ważny etap w życiu Maryli Rodowicz

Maryla Rodowicz wyrusza w trasę koncertową, podczas której zaplanowała masę niespodzianek dla fanów. W ostatnim czasie media żyją jednak wydarzeniami z życia prywatnego artystki – jej rozwodem i relacjom z mężem. – Miewam się nieźle. Praca mnie trzyma w pionie, a to, co się dzieje u mnie w życiu prywatnym, jest po prostu smutne. Więc ja się nauczyłam odganiać takie złe myśli od siebie, nie dopuszczać do siebie, bo taka zła energia niszczy człowieka – wyznała artystka. Na czyje wsparcie może liczyć w tych trudnych chwilach i czy chciałaby się jeszcze zakochać?

Plotki z życia gwiazd

Czy Maffashion i Sebastian Fabijański się zaręczyli? Tę i inne informacje sprawdził Mateusz Hładki.