Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Nic tak nie cieszy rodziców, jak powrót dziecka do domu, a Święta to czas, który chcemy spędzić z najbliższymi. Helena Englert, córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny na początku września została studentką szkoły teatralnej w jednym z najlepszych uniwersytetów na świecie - NYU Tisch School of the Arts. W studiu „Dzień Dobry TVN” o tej rozłące i powrotach opowiedziała obok swojej mamy Beaty Ścibakówny.

Wigilia po góralsku

Bartek Jędrzejak odwiedził Zakopane, by porozmawiać z mieszkańcami o tym, jak spędza się wigilię po góralsku. Prezenter przedstawił również prognozę pogody.

Czym zajmują się mężczyźni w Święta?

Przed Świętami każdy ma listę obowiązków i zadań do wykonania. Najczęściej jednak kończy się tak, że to kobiety. W studiu programu Karol Strasburger, Wojciech Banach, Adam Kszczot i Rafał Maślak opowiedzieli jak to wygląda w ich rodzinach. Czy pomagają w przygotowaniach, czy jedynie pomagają w zjadaniu potraw ze stołu?

Alternatywa dla tradycyjnej choinki

W kawiarence „Dzień Dobry TVN” Kasia Jaroszyńska wraz ze Darkiem Wardziakiem pokazali, jak krok po kroku przygotować piękne świąteczne ozdoby, które bez problemu mogą zastąpić tradycyjną choinkę.