Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Prasowanie to dla wielu numer jeden na liście znienawidzonych obowiązków domowych. Jak skutecznie wyprasować koszulę? O tym w kawiarence „Dzień Dobry TVN” opowiedziała Małgorzata Świgoń.

Z czego wykonany jest nowoczesny gips?

Gips wodoodporny to inaczej gips kratkowany, który zrewolucjonizował medycynę. Bazuje na przestrzennej strukturze plastra miodu. Na czym polega i dlaczego jest taki rewolucyjny? O tej nowoczesnej formie unieruchomienia opowiedziały ortopeda Karina Prączko i fizjoterapeutka Aleksandra Karcz.

Czy grypa może przebiegać bez gorączki?

Okres jesienno-zimowy sprzyja zachorowaniom na grypę. Objawy grypy są bardzo uciążliwe i zmuszają do spędzenia kilku dni w łóżku. Czym się różni grypa od przeziębienia? Czy powinniśmy zbijać gorączkę gdy się pojawi? O gorączce i grypie w „Dzień Dobry TVN” opowiedział pediatra i immunolog Paweł Grzesiowski.

Ósma edycja programu „MasterChef” dobiegła końca

W niedzielę 8 grudnia odbył się finał 8. edycji „MasterChef”. Wielkim zwycięzcą, który otrzymał tytuł najlepszego kucharza został Grzegorz Zawierucha. Finalista wygrał 100 tysięcy złotych oraz możliwość wydania własnej książki kucharskiej. Jak finał ocenili jurorzy?

Grzegorz Zawierucha w kuchni

W kuchni „Dzień Dobry TVN” rządził zwycięzca 8. edycji programu „MasterChef” Grzegorz Zawierucha Przygotował takie pyszności, jak: krewetki w pomidorach z szafranem i lawendą czy quiche lorraine. Jak wspomina swój udział w programie?

Przegląd prasy Andrzeja Stankiewicza

W studiu „Dzień Dobry TVN” Andrzej Stankiewicz podzielił się informacjami z polskiej prasy. Co nowego słychać w naszym kraju?