Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Maciej Dolega przedstawił prognozę pogody na cały dzień.

Jesienna kuchnia Beaty Śniechowskiej

Beata Śniechowska przygotowywała w kuchni „Dzień Dobry TVN” dania rozgrzewające idealne na sezon jesienno-zimowy. W jej menu znalazły się: leczo z bakłażana, muffiny jajeczne i śląskie kiełbaski w glazurze piwno-miodowej.

Jak dogadać się z sąsiadem?

Mieszkańcy jednego z osiedli na warszawskiej Białołęce już od 10 lat skaczą przez płot, ponieważ nie mogą dojść do porozumienia z sąsiadami w sprawie użytkowania pewnej drogi. Trener biznesu i psycholog Miłosz Brzeziński zastanawiał się w studiu „Dzień Dobry TVN”, jak dogadać się z sąsiadem? Dlaczego w nas jest potrzeba odgradzania się, wyodrębniania własnej przestrzeni i zaznaczania własnego terytorium? Jak rozwiązać taki problem?

Serwis informacyjny

Katarzyna Zdanowicz przedstawiła wiadomości z kraju i ze świata.

Świąteczne hity, które kochamy

„Dzień jeden w roku” Czerwonych Gitar, „Last Christmas” zespołu Wham!, „All I want for Christmas” Mariah Carey… Czy bez tych piosenek nie ma Świat? Dziennikarze muzyczni: Damian Michałowski oraz Roman Rogowiecki rozmawiali o świątecznych przebojach. Co sprawiło, że te, a nie inne, utwory chętnie słuchamy tuż przed Świętami?

Wioska świętego mikołaja!

Katarzyna Olubińska odwiedziła wioskę świętego mikołaja, która znajduje się… na Mazurach. Jak wyglądają przygotowania do najważniejszego dnia w roku?