Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Bartek Jędrzejak wybrał się do Zakopanego, skąd przedstawił szczegółową prognozę pogody dla naszego kraju.

Wyprawa po karpia

Dania z karpia są tradycyjnymi, polskimi potrawami, które powinny znaleźć się na wigilijnym stole. Mikołaj Rey odwiedził więc stawy Polańcu, by zobaczyć w jakich warunkach są hodowane. Dlaczego ich mięso jest wyjątkowe? W kuchni programu wraz ze swoim synem przygotowali z nich pyszne potrawy wigilijne.

Alternatywa dla tradycyjnej choinki

W kawiarence „Dzień Dobry TVN” Kasia Jaroszyńska wraz ze Darkiem Wardziakiem pokazali, jak krok po kroku przygotować piękne świąteczne ozdoby, które bez problemu mogą zastąpić tradycyjną choinkę.

Polak z szansą na kontrakt w lidze NFL

NFL to największa zawodowa liga futbolu amerykańskiego. W Polsce ten sport nie jest aż tak popularny, jak piłka nożna, mimo to znajdzie się wielu jego pasjonatów. Antoni Podgórski to zawodnik Warsaw Mets, który ma szanse dostać się na amerykańskie boiska.

Czy zwierzęta mówią tylko w Wigilię?

Według przekazywanej od pokoleń legendy, jeden raz w roku w wigilijną noc zwierzęta przemawiają ludzkim głosem. Czy możliwa jest komunikacja z naszymi pupilami? W dzisiejszym studiu Marcin Kostrzyński wyjaśniał, jak słuchać naszych czworonożnych przyjaciół.