Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Justynę i Roberta Korzeniowskich od początku łączyła miłość do sportu, a bez niego nie wyobrażają sobie życia. Okazuje się, że nawet w dniu ślubu nie potrafili z niego zrezygnować i tego samego dnia wzięli udział w Biegu Niepodległości.

Przepis na tradycyjne świąteczne uszka

W dzisiejszej kuchni programu Agnieszka Kręlicka pokazała, jak od podstaw przygotować świąteczne uszka. Jakie sekrety zdradziła?

Moniuszko zdobył Wiedeń

Na scenie Theater an der Wien wystawiono operę Stanisława Moniuszki - "Halka". Reżyserem wydarzenia jest Mariusz Treliński. Bilety na spektakle zostały wyprzedane na długo przed premierą. Kto wciela się w główne role?

Przygotowania Blue Cafe do Nocy Sylwestrowej

Artyści z zespołu Blue Cafe będą jednymi z gwiazd, które wystąpią na tegorocznym Sylwestrze TVN. Jak się przygotowują do tego wydarzenia?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak wybrał się do Zakopanego, gdzie ze stoku Harenda przedstawił prognozę pogody dla naszego kraju. Prezenter zdradził również, gdzie znajdziemy odpowiednie warunki na zimowe szusowanie po śniegu.

Nieznana pasja Kuby Badacha

W programie „Dzień Dobry TVN” Kuba Badach oraz Robert Luty opowiedzieli o wspólnej pasji. Mężczyźni od wielu lat przyjaźnią się i wspólnie pracują oraz dzielą zamiłowanie do samochodów. Jeden z nich został mistrzem Polski w Historycznych Rajdach.