Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

W dobie internetu, kradzież danych osobowych to coraz częstszy problem. Jak się okazuje, nawet wzięcie kredytu bez kopii dowodu osobistego jest możliwe. O swojej historii opowiedziała Agata Załęcka. Jak zachować się w takiej sytuacji? Czy mamy obowiązek spłaty takiego zadłużenia, mimo że to nie my pobraliśmy pieniądze?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak przedstawił dzisiejszą prognozę pogody. Jakie temperatury nas czekają?

Spodziewam się psa, oddam dzieci w dobre ręce

Jednym z wielu powodów dla których ludzie oddają swoje zwierzęta, są narodziny dziecka. Dlaczego właściciele psów zamiast spróbować pogodzić dwa obowiązki, jakimi jest wychowanie dziecka przy czworonogu, postanawiają swojego pupila oddać w czyjeś ręce. O tym w studiu „Dzień Dobry TVN” rozmawiali dziś Rut Kurkiewicz-Grocholska oraz psi behawiorysta Radek Ekwiński.

Jak wygląda kontrola na lotnisku?

Loty samolotem uznawane są za jeden z najbezpieczniejszych środków transportu. O bezpieczeństwo na lotniskach dba cała rzesza ludzi, a kontroli podlegają wszystkie przewożone przez nas przedmioty, jak również my sami. O czym należy pamiętać? Prowadzący „Dzień Dobry TVN” Piotr Kraśko postanowił sprawdzić, jak takie kontrole przebiegają.