Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Bartek Jędrzejak z samego rana wybrał się na Górkę Szczęśliwicką w Warszawie. Zdradził stamtąd pogodę na weekend. Gdzie można już pojeździć na nartach? Spotkał się również z instruktorami narciarstwa Wiktorem i Dominikiem. Jaka jest różnica pomiędzy śniegiem a igelitem?

Andrzej Polan i idealne makowce

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Andrzej Polan podzielił się swoim przepisem na idealnego świątecznego makowca. Jakiego maku należy użyć i jak go przygotować? - Mak namaczamy w wodzie przez noc – wyjaśnił.

Jakub Jeżak – młody perkusista z wielkim talentem

Perkusista Jakub Jeżak umilił poranek w studiu „Dzień Dobry TVN” swoją grą na marimbie. Z czego wykonany jest ten instrument i na czym polega trudność w graniu na nim. Młody muzyk opowiedział również o swoim sukcesie - zdobyciu dwóch nagród w amerykańskim konkursie dla młodych i utalentowanych muzyków.

Marta Gawęcka – kobieta, która lata ze zwierzętami

Marta Gawęcka zajmuje się zwierzętami, które podróżują samolotem w luku bagażowym. Na czym dokładnie polega jej praca? Swoją historię opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”.

Jak podróżować ze zwierzętami?

Dalekie podróże z psem, zwłaszcza samolotami, wymagają dopełnienia różnych formalności. O czym należy pamiętać? Jak przygotować zwierzę do tej stresującej sytuacji? O tym w studiu programu opowiedziały: behawiorystka zwierzęca Aneta Awtoniuk oraz Mistrzyni Europy psich zaprzęgów Agnieszka Jarecka.

Czego widzowie „Dzień Dobry TVN” życzyli sobie od Świętego Mikołaja?

Widzowie programu licznie wysłali swoje listy do Świętego Mikołaja. O co prosili? Autorzy wybranych listów odwiedzili studio i opowiedzieli o swoich wyjątkowych propozycjach. Czego zażyczyła sobie Misia?