Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Na czym polegały Mistrzostwa Polski w szyciu chirurgicznym? Kierownik Katedry Chirurgii Dziecięcej UM w Poznaniu  prof. Przemysław Mańkowski, wyjaśnił w „Dzień Dobry TVN”, na czym polega dobre szycie chirurgiczne.

Mistrzowie chirurgicznych szwów i węzłów

Studenci czwartego roku Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego wygrali trzecie Mistrzostwa Polski w szyciu chirurgicznym studentów medycyny. Jestem pełen podziwu – powiedział prof. Andrzej Kukwa. Jakie zadania mieli do wykonania podczas mistrzostw?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak opowiedział, jaka będzie dzisiaj pogoda w Polsce. Czy w święta spadnie śnieg?

Wizerunek dziecka w sieci. Czy kiedyś może mu zaszkodzić?

Dyrektor Urzędu Ochrony Danych Osobowych Paulina Dawidczyk oraz Łukasz Wojtasik z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę rozmawiali o zdjęciach dzieci publikowanych przez ich rodziców. Jakie zdjęcia mogą zaszkodzić dziecku?

Kolejny samochód dla Toma Hanksa

Znany hollywoodzki aktor Tom Hanks dwa lata temu zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcia małych fiatów. Fotografie zobaczyła Monika Jaskólska, która postanowiła zorganizować zbiórkę pieniędzy na malucha dla Hanksa. – Chodziło o nagłośnienie akcji „Nie wypada nie pomagać” skierowanej dla dzieci z zaburzeniami zdrowia psychicznego – powiedziała. Tym razem to aktor poprosił o wyremontowanie samochodu i przekazanie go na licytację.

Pierwszy zimowy spacer z niemowlakiem

Pediatra Monika Działowska wyjaśniła, jak prawidłowo ubrać niemowlaka na pierwszy zimowy spacer. Jak nie przegrzać dziecka? Jak przewozić dziecko zimą w samochodzie?

Gwiazdy o samotności w sieci

Grażyna Wolszczak opowiedziała o swojej nowej sztuce „Same plusy”. Kim jest bohaterka sztuki? – Po czterdziestce, pracująca w korporacji, mająca znajomych tylko z Facebooka i Instagrama, która orientuje się, że nie ma faceta i dzieci i zaczyna robić rozpaczliwe ruchy – zdradziła Wolszczak. – Coraz mniej rozmawiamy ze sobą, coraz bardziej boimy się mówić o uczuciach – dodała aktorka Gabriela Muskała.

Plotki z życia gwiazd

Agnieszka Jastrzębska opowiedziała o tym, co wydarzyło się w show-biznesie. Edyta Górniak spotkała się z Miley Cyrus. Jakie zdjęcie Górniak zamieściła w mediach społecznościowych? Czy to prawda, że Jennifer Lopez planuje powiększyć rodzinę?