Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Okazuje się, że kupowanie prezentów, które mają sprawić radość najbliższym, związane jest z dużym stresem dla obdarowującego. Na przedświąteczne zakupy zazwyczaj udajemy się w godzinach wieczornych, po całym dniu pracy, a wtedy nawet najmniejsze szturchnięcie może nas zdenerwować. O tym, jak kupowanie podarunków może doprowadzić do obłędu, rozmawiali w dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” Anna Dec, Przemysław Koszmider oraz Tomasz Sobierajski.

Co dziś na podwieczorek?

W dzisiejszej kuchni programu Andrzej Polan pokazał swoje propozycje na podwieczorek. Jak przygotować budyń od postaw i z czym możemy do podawać?

Co dziś w prasie sprawdza Jan Wróbel

Jan Wróbel przedstawił swój autorski przegląd prasy. W dzisiejszych gazetach znajdziemy artykuły na temat lotniska w Radomiu oraz dotyczące modernizacji linii kolejowych. Dlaczego czasy przejazdów zamiast się skracać, coraz bardziej się wydłużają?

Nawrócona modelka dziś żałuje swoich decyzji

Klaudia Tołłoczko to młoda influencerka, która kiedyś słynęła ze śmiałych sesji w magazynach i pokazywania swojego ciała. Podążała za sławą i pieniędzmi, które jak się później okazało, nie dały jej szczęścia. Jak dziś wygląda jej życie i czy żałuje swoich decyzji? O tym rozmawiała z dziennikarką „Dzień Dobry TVN” Katarzyną Olubińską.

Jak wykorzystać drugą szansę na życie?

W studiu programu Maja Frykowska oraz Piotr „Poison” Plichta opowiedzieli o tym, jak zmieniło się ich życie, kiedy po traumatycznych przeżyciach, postanowili obrócić je o sto osiemdziesiąt stopni. Jak wiara im pomogła?