Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Trzy przyjaciółki: Joanna Jędrzejczyk, Olga Frycz i Maja Bohosiewicz postanowiły wesprzeć Szlachetną Paczkę i pomóc dwóm rodzinom w potrzebie. – Szlachetna Paczka działa bardzo społecznie. Średnia ilość osób, które pomagają jednej rodzinie to 30 osób. My tylko chcemy pokazać, że my, korzystając z naszej mocy, z naszych social mediów, naszych przyjaciół, możemy pomóc większej ilości osób. I o to chodzi przede wszystkim – powiedziała zawodniczka MMA.

„MasterChef Junior” – rozpoczynamy zdjęcia do kolejnej edycji

Ruszyły zdjęcia do 5 edycji programu „MasterChef Junior”. Jurorzy programu: Anna Starmach, Mateusz Gessler oraz Michel Moran opowiedzieli o pracy na planie. Zdradzili także, jak wyglądały ich kulinarne początki.

Nie bocz się na boczniaka!

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Piotr Kucharski przygotowywał dania z boczniakami. Ugotował wegetariańską grochówkę i usmażył marynowane boczniaki z ryżem w azjatyckim styli.

Kiedy bliski odchodzi nagle

Jak poradzić sobie ze stratą najbliższej osoby? Jak przeżyć żałobę? Jak pomóc tym osobom, których bliscy zmarli? O tym rozmawiały Olga Puncewicz, założycielka Fundacji „Nagle Sami”, która nagle straciła męża, oraz psycholog Magdalena Chorzewska.