Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Wytańczyli sobie Mistrzostwo Świata w Hip-Hop’ie, a mają zaledwie 12-15 lat. Zdolna grupa taneczna UDS Junior z Lublina pokazała w „Dzień Dobry TVN” swój układ taneczny z ostatnich mistrzostw świata w Berlinie, dzięki któremu wywalczyli złoty medal. W studiu choreografowie Adrian Trepiak i Anna Łukasiak opowiedzieli o działalności zespołu. Czy nauczyli tańczyć prowadzących?

Jak przygotować sylwestrowy kinder bal?

Sylwester już za chwilę. Skoro bawić mogą się dorośli, to dlaczego nie zorganizować przyjęcia dla najmłodszych? Patrycja Lipińska podpowiedziała, co zrobić, żeby wieczór sylwestrowy był ciekawy również dla maluchów.

Pierwszy Sylwester bez dziecka. Jak to zrobić?

Zbliża się Sylwester. Kiedy jest ten moment, by po raz pierwszy spędzić to święto bez dziecka? Jak nie mieć przy tym wyrzutów sumienia? O tym w „Dzień Dobry TVN” blogerka i mama 2 dzieci Magdalena Hillar, partner Magdy Krzysztof Hillar oraz psycholog dziecięcy Justyna Korzeniewska.

Idealne przekąski na imprezę sylwestrową

W kuchni „Dzień Dobry TVN” finalista „MasterChef Junior” Kuba Tomaszczyk wraz ze swoją babcią Ireną przygotował sylwestrowe przekąski. Czy od babci nauczył się gotować?