Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Kilka dni temu odbyła się premiera filmu „Pan T.”, w którym jedną z ról zagrała Katarzyna Warnke. W dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedziała o swojej pracy i o tym, jak udaje jej się ją łączyć z macierzyństwem.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak wybrał się do Zakopanego, gdzie ze stoku Harenda przedstawił prognozę pogody dla naszego kraju. Prezenter zdradził również, gdzie znajdziemy odpowiednie warunki na zimowe szusowanie po śniegu.

Przepis na tradycyjne świąteczne uszka

W dzisiejszej kuchni programu Agnieszka Kręlicka pokazała, jak od podstaw przygotować świąteczne uszka. Jakie sekrety zdradziła?

Najsłynniejszy aktor Bollywood w Polsce

Amitabh Bachchan to jeden z najpopularniejszych aktorów Bollywood. Niedawno przyleciał do Polski, a podczas pobytu spotkał się z dziennikarką „Dzień Dobry TVN” Gabi Drzewiecką. Opowiedział o swojej karierze i planach związanych z naszym krajem.

Jak w dzisiejszych czasach zostać youtuberem?

Karol „Blowek” Gązwa na swoim kanale ma aż cztery miliony subskrybentów. W programie opowiedział o swoim sukcesie oraz o swojej debiutanckiej książce. Jak zostać gwiazdą internetu w dzisiejszych czasach?