Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Radosław Kawęcki zdobył złoty medal w wyścigu na 200 metrów stylem grzbietowym podczas pływackich mistrzostw Europy na krótkim basenie. Zawody odbywały się w Glasgow. O swoim sukcesie sportowiec opowiedział w „Dzień Dobry TVN”. W studiu towarzyszyła mu narzeczona Agata Korc.

Przepis na makowe zawijańce

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Andrzej Polan pokazał, jak zrobić makowe zawijańce. Z czego powstało nadzienie?

Z wizytą u Rozalii Mancewicz

W domu rodzinnym Rozalii Mancewicz trwają przygotowania do świąt. Jak wyglądają? Rodzina Mancewiczów zaprezentowała również swoje muzyczne zdolności wykonując jedną z polskich kolęd.

Paweł Wilczak i jego powrót na ekran

W filmowej opowieści o podnoszącej się ze zniszczeń wojennych stalinowskiej Polsce zobaczyć będzie można Pawła Wilczaka. Aktor wciela się w rolę tytułowego Pana T. intelektualisty, pisarza i bywalca nocnych klubów. Jak wspomina pracę na planie i dlaczego zdecydował się wrócić przed kamerę?

O jakich prezentach marzą dzieci?

Widzowie „Dzień Dobry TVN” przysłali zdjęcia listów, które w tym roku wysłali do św. Mikołaja. Najciekawsze z nich zostały zaprezentowane w programie, a ich autorzy zaproszeni do studia „Dzień Dobry TVN”. Na kanapach zasiedli: Julia Zatorska, Michalina Dziurdzia oraz Aleksander i Wojciech Kulma. Co chcieliby znaleźć pod choinką?