Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

W pierwszych miesiącach życia dzieci rozwijają się najszybciej. Powoli zaczynają panować nad swoim ciałem i odruchami, dlatego tak ważne jest, by wspierać rozwój motoryczny niemowlęcia każdego dnia. W studiu „Dzień Dobry TVN” fizjoterapeutka neurorozwojowa Małgorzata Lewandowska pokazała, w jaki sposób ćwiczyć z maluszkiem nad równym rozwojem obu stron jego ciała. Jakie błędy najczęściej popełniają rodzice?

Prawdziwa męska przyjaźń

Rafał Sonik i Mariusz Bonczar poznali się w 2001 roku, kiedy kierowca rajdowy wybrał się do lekarza ze złamanym obojczykiem. Od tamtego czasu przyjaźni się z ortopedą, który już kilkukrotnie przeprowadzał jego operacje. Jakim pacjentem jest kierowca rajdu Dakar?

Świąteczna kuchnia w wersji fit

W dzisiejszej kuchni programu Daria Ładocha przygotowała wigilijne dania z twistem nowoczesności. Blogerka kulinarna zaproponowała tuńczyka z kaszą gryczaną dla tych, którzy chcą dbać o linię nawet przy świątecznym stole.

Reżyserski debiut Renaty Gabryjelskiej

Renata Gabryjeska niedawno debiutowała jako twórczyni filmów fabularnych. Jej film „Safie inside” otrzymał już kilka nagród, między innymi w San Diego za najlepszy thriller. Reżyserka opowiedziała o tym, jak się czuje po drugiej stronie kamery.