Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Adam Konkol to muzyk zespołu Łzy. W "Dzień Dobry TVN" opowiedział o swoim życiu z Zespołem Eisenmengera, czyli naczyniową chorobą płuc. - Moja wrodzona wada serca została zdiagnozowana gdy miałem pół roku - powiedział Konkol. - Profesorowie mówili, że szansa na to, że przeżyję jeszcze kilka lat jest znikoma - dodał. - Ma olbrzymią ilość energii, wiele barier pokonał - zaznaczyła prof. Katarzyna Mizia-Stec, lekarka prowadząca Adama. - Mamy możliwości leczenia, które sprawiają, że on teraz czuje się lepiej niż w okresie młodości - zaznaczyła. Jak wygląda jego prywatne życie z żoną i dziećmi? Jakie ma plany zawodowe?

13-latek zwiedził prawie 40 krajów świata

Szymon Radzimierski to trzynastoletni podróżnik, który zwiedził 40 krajów na sześciu kontynentach. Jest także autorem trzech książek podróżniczych. Jak wyglądała jego podróż na Madagaskar? - Na Madagaskarze wszystko jest wyjątkowe - powiedział. - Niesamowitą rzeczą jest dżungla - dodał. Dlaczego lemury są zagrożone wyginięciem?

„Podaruj misia temu, kogo kochasz”

Katarzyna Sokołowska opowiedziała o misiu, którego wybrała. Kto go zaprojektował? A kto zaprojektował misia Monikę, którego wybrała Monika Olejnik?