Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Wiele osób na Święta wyjeżdża do rodzinnych miejscowości, oddalonych o wiele kilometrów. W tym czasie na drodze jest spory ruch, dlatego tak ważne jest w tym czasie bezpieczeństwo. W dzisiejszym programie Dawid Zawadzki pokazał, jak zapakować bagażnik i przygotować auto na wyjazd.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak wybrał się do Zakopanego, gdzie ze stoku Harenda przedstawił prognozę pogody dla naszego kraju. Prezenter zdradził również, gdzie znajdziemy odpowiednie warunki na zimowe szusowanie po śniegu.

Przepis na tradycyjne świąteczne uszka

W dzisiejszej kuchni programu Agnieszka Kręlicka pokazała, jak od podstaw przygotować świąteczne uszka. Jakie są jej sprawdzone sposoby na przygotowanie pysznego farszu z grzybów? – W uszkach najważniejsze jest to, żeby robić je często, bo wtedy ma się wprawę – wyjaśniła.

Jak w trzy lata zostać mistrzynią świata?

Jeszcze trzy lata temu Dorota Ogonowska pracowała w sklepie. Jej droga do mistrzostwa rozpoczęła się, kiedy po kliku latach pracy za ladą, jej kręgosłup nie wytrzymywał napięcia i musiała wzmocnić mięśnie. Dziś jest trenerką personalną i mistrzynią świata w zawodach kulturystycznych. O swojej przygodzie z siłownią opowiedziała w dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN”.

Śpiewać każdy może

Na scenie „Dzień Dobry TVN” dwa amatorskie chóry Mokka i Kohezja pod batutą Ewy Jurkiewicz, zaśpiewali świąteczną piosenkę Czerwonych Gitar "Dzień jeden w roku". O tym, jak to jest być w zespole i kto może do nich dołączyć, opowiedziały dyrygentka oraz Dorota Kozłowska i Magdalena Urban-Rybicka.